„Tu zaczęła się nasza historia – pierwsze «cześć», pierwszy dzień bez mamy, pierwsze przyjaźnie, zabawy i sukcesy. To nie koniec, to początek drogi. W sercach mamy skrzydła, nie lęki i trwogi” – tymi słowami pożegnaliśmy naszych drogich przedszkolaków.
W Samorządowym Przedszkolu w Potoku odbyła się piękna i podniosła uroczystość zakończenia przedszkola przez najstarszą grupę dzieci. Był to wyjątkowy dzień pełen wzruszeń i radości.
Uroczystość rozpoczęły młodsze dzieci, które z serdecznością pożegnały swoich starszych kolegów i koleżanki, życząc im powodzenia na nowym etapie edukacyjnej drogi. Następnie Starszaki zaprezentowały swój ostatni program artystyczny. Wiersze, piosenki i tańce były wyrazem wdzięczności za wspólnie spędzone lata, a także pięknym podsumowaniem czasu spędzonego w przedszkolu.
Dla wielu rodziców, nauczycieli i pracowników przedszkola był to moment pełen emocji. Jeszcze niedawno nieśmiałe maluchy przekraczały próg przedszkola, a dziś opuszczają je jako odważni, samodzielni i pełni marzeń przyszli uczniowie.
Naszym Absolwentom życzymy wielu sukcesów w szkole, rozwijania swoich talentów i pasji, wytrwałości w pokonywaniu trudności, wiernych przyjaciół oraz codziennej radości z odkrywania świata. Niech każdy dzień przynosi nowe doświadczenia, a zdobywana wiedza otwiera drzwi do spełniania marzeń.
Dziękujemy Wam za wszystkie wspólne chwile, uśmiechy , dziecięcą szczerość i radość, którymi dzieliliście się z nami każdego dnia. Na zawsze pozostaniecie częścią naszej przedszkolnej rodziny.
Dziękujemy również Rodzicom za okazane zaufanie, zaangażowanie i aktywne uczestnictwo w życiu naszego przedszkola. Dziękujemy za dobre słowa, życzliwość, wsparcie oraz współpracę, dzięki którym mogliśmy wspólnie tworzyć miejsce pełne ciepła, bezpieczeństwa i radości dla dzieci.
Życzymy Państwu wielu powodów do dumy ze swoich dzieci, a naszym Absolwentom odwagi w realizacji marzeń, samych sukcesów i pięknych chwil na kolejnych etapach edukacji.
Powodzenia, Kochane Starszaki!














