Miło nam poinformować, że 22 czerwca 2026r. w Urzędzie Gminy Jedlicze odbyła się uroczystość wręczenia powierzeń dyrektora jednostek oświatowych. Z rąk Burmistrza Gminy Jedlicze Wojciecha Tomkiewicza powierzenie dyrektora Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Potoku, na okres od 01.07.2026 roku do 31.08.2030 roku, otrzymała Pani Agata Kazalska.
Pani Agata Kazalska ukończyła studia magisterskie na Wydziale Pedagogicznym Uniwersytetu Rzeszowskiego, uzyskując tytuł magistra wychowania fizycznego. Jest również absolwentką licznych studiów podyplomowych w zakresie: edukacji dla bezpieczeństwa, nauczania biologii, nauczania przyrody oraz zarządzania oświatą. Posiada stopień zawodowy nauczyciela dyplomowanego oraz 28-letni staż pracy pedagogicznej.
W placówce pracuje nieprzerwanie od 1 września 1997 roku, gdzie zatrudniona była na stanowisku nauczyciela. Od 1 lutego 2019 r. pełni funkcje kierownicze.
Gratulujemy powierzonego stanowiska i życzymy owocnej pracy oraz wielu osiągnięć w związku z pełnieniem funkcji dyrektora Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Potoku!














