22.06.2026 w naszej szkole odbyło się spotkanie z funkcjonariuszem Policji oświęcone zasadom bezpiecznego spędzania wakacji. Policjant przypomniał uczniom, jak dbać o swoje bezpieczeństwo podczas wypoczynku nad wodą , w górach, na drodze oraz w Internecie . Uczniowie aktywnie uczestniczyli w rozmowie i chętnie odpowiadali na pytania . Zdobyta wiedza z pewnością pomoże wszystkim spędzić wakacje bezpiecznie i odpowiedzialnie .
Życzymy wszystkim uczniom udanych, radosnych i przede wszystkim bezpiecznych wakacji!














