W dniach 08.06 i 21.05.2026r. w Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji w Jedliczu odbyły się Finały Wojewódzkie Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Koszykówce 3x3 dziewcząt i chłopców.
Do zawodów w kategorii dziewcząt zgłosiło się 22 drużyny natomiast w kategorii chłopców aż 35 zespołów!
Emocjonujące rozgrywki odbywały się jednocześnie na czterech boiskach. Nasze zespoły po wielu stojących na wysokim poziomie spotkaniach zostały sklasyfikowane odpowiednio na 17 miejscu dziewczęta oraz 25 pozycji chłopcy.
W kategorii dziewcząt startowały kolejno: SP Nr 3 Stalowa Wola, SP Błażowa, SP Wierzawice, SP Ruda, SP Domostawa, SP S. Pijarek Rzeszów, SP Nr 1 Rakszawa, SP Nr 6 Przemyśl, SP Mała, SP Nr 1 Sędziszów Młp. , SP Nr 5 Dębica, SP Nr 14 Krosno, SP Trzebownisko, SP Zmiennica, SP Grabownica, SP Jasionów, SP Potok, SP Moderówka, SP Lesko, SP Jedlicze, SP Nr 1 Dynów, SP Nr 1 Jodłowa.
W zmaganiach chłopców wzięli udział odpowiednio: SP Nr 3 Stalowa Wola, SP Nr 6 Przemyśl, SP Nr 3 Tarnobrzeg, SP Nr 14 Krosno, SP Nr 10 Dębica, SP Lesko, SP Nr 1 Jasło, SP Mała, SP Nr 2 Sędziszów Młp. , SP Z. Pijarów Rzeszów, SP Strzegocice, SP Nr 1 Sanok, SP Nr 1 Brzozów, SP Malinie, SP Zalesie, SP Świerzowa Polska, SP Nr 1 Przysietnica, SP Nr 1 Ropczyce, SP Krościenko Wyżne, SP Grabownica Starzeńska, SP Jasionów, SP Zręcin, ZS-P Humniska, SP Domostawa, SP Lubatowa, SP Trześniów, SP Potok, SP Moderówka, SP Nr 5 Dębica, SP Gawłuszowice, SP Trzebownisko, SP Czarna, SP Jedlicze, SP Dobieszyn, SP Błażowa.
Naszą szkołę w tak wysokiej randze zawodów reprezentowali kolejno: Gracjan Pocenty, Aleksander Urban, Kacper Król, Florian Menet-Rusnarczyk, Natalia Nowak, Karolina Komisarz, Aleksandra Szlachta, Zofia Ostalecka.
Uczniów do zawodów przygotował Pan Bartosz Kazalski.
Wszystkim uczestnikom dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły podczas finałów wojewódzkich!














