W związku ze zbliżającym się zakończeniem roku szkolnego i wakacjami , odbędzie się spotkanie z Policjantem .
Podczas prelekcji poruszone zostaną zagadnienia związane z bezpieczeństwem podczas wakacyjnego wypoczynku, odpowiedzialnym zachowaniem nad wodą , w górach , na drodze oraz w Internecie .
Celem spotkania jest przypomnienie najważniejszych zasad , które pomogą uczniom spędzić letni wypoczynek w sposób bezpieczny i odpowiedzialny.
Spotkanie z Policjantem – Bezpieczne Wakacje













