Z ogromną radością informujemy o sukcesie naszych wychowanków w XV Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym dla Dzieci „Wioski bez troski”. W konkursie uczestniczyło pięcioro dzieci z naszej placówki, prezentując swoje zdolności artystyczne, kreatywność oraz zaangażowanie.
Jesteśmy niezwykle dumni, że spośród wielu nadesłanych prac aż dwóch naszych wychowanków zdobyło wyróżnienia. Laureatami zostali Tymon Kiełtyka oraz Jan Styś, których prace zostały wysoko ocenione przez jury konkursowe.
Sukces naszych wychowanków w XV Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Wioski bez troski"













